Salamandra Resort - Vaše ideálne miesto pre Nordic Walking a Nordic Running

Rezervujte si pobyt v našom hoteli a objavte krásy Štiavnických vrchov. Využite možnosť naplánovať si výlety do prírody s naším certifikovaným inštruktorom Nordic Walking a certifikovaným sprievodcom pre Nordic Walking a Nordic Running.
S Nordic Walking vkročíte do prírody a v spojení so zdravým pohybom Vám dodá energiu, inšpiráciu, relax. Špeciálne palice umožnia Vašim krokom odpich, rytmus a široký rozmer využitia od prechádzok po športový tréning.

Čo je Nordic Walking?

  • chôdza so špeciálnymi palicami, realizovaná správnou technikou
  • bezpečná, jednoduchá, efektívna a zábavná cesta ku zdokonaleniu kondície bez ohľadu na vek, pohlavie alebo telesnú zdatnosť
  • pre každého kto sa chce hýbať na čerstvom vzduchu počas celého roka (aj pre ľudí vyššieho veku aj so zdravotným obmedzením)
  • aktivita pozitívne ovplyvňujúca Vašu psychiku – uvoľňuje psychické napätie, napomáha k lepšiemu zvládnutiu stresu a odpútava od starostí každodenného života
  • aktivita, ktorá prináša veľa zdravotných benefitov

Táto aktivita je všetkým našim hosťom k dispozícii v utorky a soboty v čase od 9.00 hod. (rezervácia min. 24 vopred). Štandardné trvanie tejto outdoorovej aktivity sú 3 hodiny.

Nordic Walking je športová aktivita určená pre širokú verejnosť bez vekového obmedzenia a je vhodná aj pre rodiny s deťmi.

Všetky ďaľšie informácie Vám radi poskytneme na hotelovej recepcii, alebo nás kontaktujte mailom recepcia@salamandrahotel.sk