ŠPORTCENTRUM Salamandra

Keď sa pozorne započúvate a zahľadíte na okolie Salamandry, zistíte, že každý jeden vrch či vyšliapaný chodník, ihrisko či tajch vás priam vyzývajú vyraziť von a vychutnávať si číru radosť z pohybu.

U nás máme rokmi overené, že šport je skvelým prostriedkom ako si oddýchnuť, regenerovať telo a dušu a zároveň si dobiť organizmus skvelou energiou po náročnom výkone.

Nájdite si šport, ktorý vás bude baviť

U nás máte neúrekom športových možností v každom ročnom období. V našom ŠPORTCENTRE sme plne pripravení pomôcť, poradiť a vystrojiť kvalitnou výbavou návštevníkov v akomkoľvek veku, od detí až po seniorov, a tiež akokoľvek športovo zdatných jedincov – od amatérov až po profesionálov.

Vybrať si môžete, napríklad:

  • lyže
  • bežky
  • cyklistiku
  • tenis
  • beh
  • futbal
  • paddle board
  • všetky ihriskové športy
  • a iné…

Tím SPORT CENTRA Vám všetko vysvetlí, naučí a ak budete chcieť, tiež si spolu s vami zabehajú, zabicyklujú, zahrajú tenis alebo vám porozprávajú zaujímavosti o športe.

 

Formulár

Rezervácia - Kontaktujte nás

Udelenie súhlasu: Zaškrtnutím políčka a stlačením tlačidla „odoslať“ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „ZoOOÚ“) a všeobecného nariadenia EÚ o ochrane údajov č. 2016/679 (ďalej len ako „GDPR“) udeľujem spoločnosti PREMIUIM STAR HOTELS, PREVÁDZKA HOTEL SALAMANDRA, so sídlom Zochova 3, 811 03 Bratislava, IČO: 47 432 039, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 5847/B (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a email (ďalej ako „Osobné údaje“) aj na marketingové účely (najmä na zasielanie newslettra, zasielanie ponúk na produkty a služby Prevádzkovateľa, ako aj na produkty a služby spoločností a partnerov skupiny Across Private Investments, na hodnotenie spokojnosti klientov) (ďalej ako „Účel“).

Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom mojej vôle.

Doba súhlasu: Tento súhlas je Prevádzkovateľovi udelený na dobu troch (3) rokov, resp. do odvolania súhlasu.

Dobrovoľnosť: Poskytnutie tohto súhlasu je plne dobrovoľné. V prípade, ak je tento súhlas udeľovaný zo strany osoby mladšej ako 16 rokov, tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov udeľuje jej zákonný zástupca.

Odvolanie súhlasu: Tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov na daný Účel je možné kedykoľvek odvolať, a to písomne na adresu Prevádzkovateľa: Premium Star Hotels, a.s., Zochova 3, 811 03 Bratislava alebo emailom na osobneudaje@salamandra.sk.  V prípade odvolania súhlasu nebude Prevádzkovateľ ďalej spracúvať Osobné údaje na daný Účel, osobné údaje budú mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Ďalšie informácie pre dotknutú osobu ohľadom spracúvania ochrany osobných údajov nájdete tu.