Skupinové skipassy

Na našej stredne náročnej zjazdovke si prídu na svoje všetci lyžiari. Ak sa rozhodnete pre firemnú lyžovačku, môžete si vopred rezervovať skipassy. Budú vás už pripravené čakať v pokladnici.

Fresh track

Mimoriadny zážitok z lyžovačky

Zalyžujte si s profesionálmi na panenskej zjazdovke ešte pred oficiálnym spustením lanovky.

Okrem perfektne upravenej trate, vývozu lanovkou a sprievodcu sú v cene zahrnuté aj raňajky v Après ski bare priamo na svahu a testovanie špičkových lyží Völkl. Užite si aktívne ráno a oddýchnite si pri chutných raňajkách a pri šálke horúceho nápoja.

Kedy? Každú sobotu v čase 7.30 – 9.00 hod.
Kde? Nástupné miesto Ski & Rental Salamandra Resort
Cena: 25 €/osoba (všetky vekové kategórie)

„FRESH TRACK“ poskytujeme len na objednávku minimálne 24 hodín vopred pre skupiny od 10 osôb.
Stačí napísať na sales@salamandrahotel.sk.

Rezervácia skupinového podujatia

Rezervácia skupinového podujatia

Udelenie súhlasu: Zaškrtnutím políčka a stlačením tlačidla „odoslať“ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „ZoOOÚ“) a všeobecného nariadenia EÚ o ochrane údajov č. 2016/679 (ďalej len ako „GDPR“) udeľujem spoločnosti PREMIUIM STAR HOTELS, PREVÁDZKA HOTEL SALAMANDRA, so sídlom Zochova 3, 811 03 Bratislava, IČO: 47 432 039, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 5847/B (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a email (ďalej ako „Osobné údaje“) aj na marketingové účely (najmä na zasielanie newslettra, zasielanie ponúk na produkty a služby Prevádzkovateľa, ako aj na produkty a služby spoločností a partnerov skupiny Across Private Investments, na hodnotenie spokojnosti klientov) (ďalej ako „Účel“).

Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom mojej vôle.

Doba súhlasu: Tento súhlas je Prevádzkovateľovi udelený na dobu troch (3) rokov, resp. do odvolania súhlasu.

Dobrovoľnosť: Poskytnutie tohto súhlasu je plne dobrovoľné. V prípade, ak je tento súhlas udeľovaný zo strany osoby mladšej ako 16 rokov, tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov udeľuje jej zákonný zástupca.

Odvolanie súhlasu: Tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov na daný Účel je možné kedykoľvek odvolať, a to písomne na adresu Prevádzkovateľa: Premium Star Hotels, a.s., Zochova 3, 811 03 Bratislava alebo emailom na osobneudaje@salamandra.sk.  V prípade odvolania súhlasu nebude Prevádzkovateľ ďalej spracúvať Osobné údaje na daný Účel, osobné údaje budú mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Ďalšie informácie pre dotknutú osobu ohľadom spracúvania ochrany osobných údajov nájdete tu.