Svadby v Salamandre

1. Áno nádhernému prostrediu

Túžite po obrade na terase nad tajchom či priamo na móle? U nás ho môžete mať. V pokoji hlbokých lesov, ktoré Salamandru obklopujú, navyše zabudnete na stres a zhon pri svadobných prípravách.

2. Áno dokonalým priestorom a výzdobe

Hostinu vám pripravíme vo svadobnom stane, v elegantnej svadobnej sále alebo v našej štýlovej reštaurácii. Výber miesta a výzdoby je len a len na vás.

3. Áno nezabudnuteľnej hostine

Máte chuť na rumpsteak na grile s čerstvou špargľou alebo na konfitované kačacie stehno s brusnicovou omáčkou? Náš šéfkuchár vám pripraví taký gastronomický zážitok, že vás rodina bude presviedčať, aby ste sa vzali znova.

4. Áno pohodliu pre celú rodinu

Salamandra je bezbariérová, takže nikto nebude mať problém s kočíkom a starší svadobčania sa neunavia na schodoch. Parkovať môžete priamo pred hotelom. Sme tiež baby-friendly hotel – pre deti máme ihrisko aj detský kútik (animácie vieme zabezpečiť), a keď sa drobci unavia, môžete ich uložiť do detskej postieľky v rodinnom apartmáne.

5. Áno špeciálnemu svadobnému bonusu

V mladomanželskom apartmáne (dostanete ho od nás ako pozornosť hotela) vás očakáva romantické privítanie. Všetci ubytovaní hostia majú bezplatný vstup do nášho Spa Banensium. Hneď po zložení zálohy ste pozvaní na ochutnávku svadobného menu.

Svadobné menu
Svadobná brožúra

 Pred svadbou aj po svadbe

Skôr, než si poviete áno, využite naše priestory a služby na nezabudnuteľnú rozlúčku so slobodou. Po svadbe vám radi poskytneme priestor na medové týždne, na ktoré budete dlho a radi spomínať.

Rezervácia svadby

Po rezervácií vás budeme kontaktovať

Rezervácia svadby

Udelenie súhlasu: Zaškrtnutím políčka a stlačením tlačidla „odoslať“ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „ZoOOÚ“) a všeobecného nariadenia EÚ o ochrane údajov č. 2016/679 (ďalej len ako „GDPR“) udeľujem spoločnosti PREMIUIM STAR HOTELS, PREVÁDZKA HOTEL SALAMANDRA, so sídlom Zochova 3, 811 03 Bratislava, IČO: 47 432 039, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 5847/B (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a email (ďalej ako „Osobné údaje“) aj na marketingové účely (najmä na zasielanie newslettra, zasielanie ponúk na produkty a služby Prevádzkovateľa, ako aj na produkty a služby spoločností a partnerov skupiny Across Private Investments, na hodnotenie spokojnosti klientov) (ďalej ako „Účel“).

Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom mojej vôle.

Doba súhlasu: Tento súhlas je Prevádzkovateľovi udelený na dobu troch (3) rokov, resp. do odvolania súhlasu.

Dobrovoľnosť: Poskytnutie tohto súhlasu je plne dobrovoľné. V prípade, ak je tento súhlas udeľovaný zo strany osoby mladšej ako 16 rokov, tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov udeľuje jej zákonný zástupca.

Odvolanie súhlasu: Tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov na daný Účel je možné kedykoľvek odvolať, a to písomne na adresu Prevádzkovateľa: Premium Star Hotels, a.s., Zochova 3, 811 03 Bratislava alebo emailom na osobneudaje@salamandra.sk.  V prípade odvolania súhlasu nebude Prevádzkovateľ ďalej spracúvať Osobné údaje na daný Účel, osobné údaje budú mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Ďalšie informácie pre dotknutú osobu ohľadom spracúvania ochrany osobných údajov nájdete tu.