TEAMBUILDING V EXKLUZÍVNOM CHALETE

TEAMBUIDLING V CHALETE – miesto, ktoré spája ľudí v kolektív

Vymeňte pracovný stereotyp za firemnú idylku. Nadštandardne zariadený Chalet s bohatou škálou služieb je zárukou pohody a komfortu. Rezort Salamandra ponúka Vám aj Vašim kolegom bohaté možnosti na utuženie kolektívu. Okrem zážitkových programov na mieru si môžete užívať vonkajšie športoviská, tajch, lyžiarske stredisko či vyskúšať turistiku do okolitých hôr.

Doprajte svojim kolegom teambuilding, ktorý si budú chcieť zopakovať.

Kapacita Chaletu je 15 osôb.

VIANOČNÝ VEČIEROK, KDE SA TÍM STANE VAŠOU DRUHOU RODINOU

Máme riešenie aj pre menšie skupiny do 15 osôb. Prenajmite si náš Chalet Salamandra celý pre seba a pripravte firme zážitok v podobe neopakovateľného večierku v príjemnom prostredí luxusnej chaty. O punč, kapustnicu, vianočnú atmosféru a vaše ďalšie želania sa radi postaráme.

 

Galéria

Rezervácia firemnej akcie

Rezervácia firemného večierku

Udelenie súhlasu: Zaškrtnutím políčka a stlačením tlačidla „odoslať“ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „ZoOOÚ“) a všeobecného nariadenia EÚ o ochrane údajov č. 2016/679 (ďalej len ako „GDPR“) udeľujem spoločnosti PREMIUIM STAR HOTELS, PREVÁDZKA HOTEL SALAMANDRA, so sídlom Zochova 3, 811 03 Bratislava, IČO: 47 432 039, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 5847/B (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a email (ďalej ako „Osobné údaje“) aj na marketingové účely (najmä na zasielanie newslettra, zasielanie ponúk na produkty a služby Prevádzkovateľa, ako aj na produkty a služby spoločností a partnerov skupiny Across Private Investments, na hodnotenie spokojnosti klientov) (ďalej ako „Účel“).

Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom mojej vôle.

Doba súhlasu: Tento súhlas je Prevádzkovateľovi udelený na dobu troch (3) rokov, resp. do odvolania súhlasu.

Dobrovoľnosť: Poskytnutie tohto súhlasu je plne dobrovoľné. V prípade, ak je tento súhlas udeľovaný zo strany osoby mladšej ako 16 rokov, tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov udeľuje jej zákonný zástupca.

Odvolanie súhlasu: Tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov na daný Účel je možné kedykoľvek odvolať, a to písomne na adresu Prevádzkovateľa: Premium Star Hotels, a.s., Zochova 3, 811 03 Bratislava alebo emailom na osobneudaje@salamandra.sk.  V prípade odvolania súhlasu nebude Prevádzkovateľ ďalej spracúvať Osobné údaje na daný Účel, osobné údaje budú mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Ďalšie informácie pre dotknutú osobu ohľadom spracúvania ochrany osobných údajov nájdete tu.