Súhrn hygienických opatrení v Salamandra resort

Teší nás, že pre Vás môžeme neustále vytvárať jedinečné zážitky. U nás, v Hoteli Salamandra Resort****, robíme všetko pre to, aby sme Vám poskytli bezpečný a príjemný pobyt. Našou najvyššou prioritou je dodržiavanie bezpečnostných a zdravotných predpisov v súlade s odporúčaniami a nariadeniami miestnych regulačných úradov.
Všetci členovia hotelového personálu podstupujú každodenné meranie teploty. 

Ďakujeme, za Vašu súčinnosť a za Vašu spoluprácu pri meraní Vašej teploty pred nástupom na pobyt.

Dovoľte nám predstaviť zoznam opatrení:

♦ Členovia hotelového tímu nosia rúška a dodržiavajú najnovšie hygienické štandardy.
♦ Prosíme Vás aby ste vo všetkých spoločných priestoroch nosili rúška.
♦ Dezinfekčné stanice sú k dispozícii v celom hoteli.
♦ Izbové karty sa dezinfikujú pred aj po použití.
♦ Platobné operácie Vám odporúčame realizovať bezkontaktne.
♦ V izbách a vo verejných priestoroch hotela sú zavedené prísne dezinfekčné pravidlá, mysliac aj na detaily ako tlačidlá vo výťahu, kľučky, zábradlia a podobne.
♦ Pred každým pobytom používame certifikované germicídne žiariče, ktorými Vašu izbu zbavíme všetkých nebezpečných látok a mikroorganizmov.
♦ Na recepcii hotela je možné zakúpiť si rúška prípadne malé balenie dezinfekcie

Prevádzkové obmedzenia platné od 18.11.2020: 

STRAVOVANIE: k dispozícii celý deň. Konzumácia je možná na izbe alebo vyhrievanej vonkajšej terase.

DETI: detský kútik je otvorený celý deň MAX 3 deti. Detské ihrisko vo vonkajšom areáli.

ŠPORT CENTRUM: Možnosť prenájmu bicyklov, štvorkoliek, ihrísk a iného športové príslušenstva

WELLNESS. Pre hotelových hostí je k dispozícii bazén a vírivka. V prípade záujmu o rezerváciu prosím kontaktujte recepciu. Možnosť objednania masáží a ostatných procedúr.

Prajeme Vám príjemný a bezpečný pobyt v našom hoteli a ďakujeme za „strpenie“ týchto dočasných opatrení.

 

Vitajte v hoteli Salamandra

Hlboko v srdci Štiavnických vrchov, ďaleko od veľkomesta, no stále dosť blízko na pohodlný príjazd, nájdete hotel Salamandra. Krásy prírody sa tam spájajú s bohatým dedičstvom našich predkov a s kvalitnými službami.

Hotel Salamandra je priam stvorený na pobyty pre rodiny s deťmi, ktoré si od nás odnesú tie najkrajšie spomienky. Detstvo, to je objavovanie a zažívanie niečoho nového, a náš hotel aj blízke okolie sú na to ako stvorené. Deti tu môžu zažiť svoje prvé lesné bicyklovanie, uloviť svoju prvú rybu, spoznávať liečivé bylinky a zbierať huby, starať sa o zvieratká, objavovať banícku históriu a ešte omnoho viac.

A rodičia? Oni si zatiaľ oddýchnu a nechajú sa rozmaznávať v našom wellness, vychutnajú si výnimočné jedlá v reštaurácii, na chvíľu vypnú pri dobrej knihe či drinku v lobby bare alebo sa pridajú k deťom a podelia sa s nimi o zážitky.

Po celom dni plnom zážitkov načerpáte nové sily v niektorej z našich elegantných izieb či v luxusných apartmánoch. Ako strávite nasledujúci deň, to je už len na vás. Nech je vaša predstava akákoľvek, spravíme všetko pre to, aby sme ju splnili.

Veľký dôraz kladieme na prácu s lokálnymi dodávateľmi a s miestnou komunitou, ktorú pomáhame rozvíjať. Vo vlastnej záhradke pestujeme bylinky, z nášho úľa získavame med.

Recepcia je hosťom k dispozícii 24 hodín denne. Check-in je možný v deň začiatku pobytu od 14.00 h. Check-out je v posledný deň pobytu do 10.00 h.

Salamandra resort

Hotel Salamandra je súčasťou väčšieho celku, rezortu, ku ktorému patria aj lyžiarsky svah, multifunkčné ihriská, infraštruktúra pre cyklistov, detské ihrisko a Hornohodrušský tajch. Okrem rodín sme vhodnou destináciou aj na firemné akcie a na obchodné stretnutia, dokážeme pohodlne ubytovať až 130 hostí.

Orientacna_mapa_Rezort_Salamandra hotel

Parkovanie

Pre hostí je k dispozícii dostatok parkovacích miest priamo pred hotelom, z ktorých môžu suchou nohou prejsť až na recepciu. Pre návštevníkov rezortu je pripravené ďalšie veľkokapacitné parkovisko s kapacitou 150 miest, v blízkosti lanovky, len asi 100 metrov od hotela.

Hotel ponúka aj 3 nabíjacie prípojky pre automobily Tesla s výkonom 22 kW. Všetky modely si u nás nabijete zdarma.

Podpora slovenských športovcov

„Sme hrdí, že môžeme podporovať slovenských športovcov na ceste za úspechmi!“ 

Alena Procházková – víťazka v celkovom hodnotení Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach a dvojnásobná držiteľka FIS Krištáľového Glóbusu. Rezort Salamanda a Sliezsky dom vytvorili Alene Procházkovej podmienky na trénovanie, vďaka ktorým dosahuje úspechy! Gratulujeme!

Fotogaléria

Lepšie raz vidieť, ako dvakrát čítať. Pozrite sa, ako to u nás vyzerá, a dajte sa zlákať.

Virtuálna prehliadka

operacny_program_salamandra hotel resort

Výstavba hotela Salamandra bola spolufinancovaná Ministerstvom Hospodárstva cez Operačný program Konkurencieschopnosť a hospodársky rast v období od septembra 2009 do septembra 2012.

Prijímateľ: DODDY spol. s r. o., Zochova 3, 811 03 Bratislava
Názov projektu: RELAX CENTRUM – Hodruša Hámre
Výška poskytnutého príspevku: 5 546 544,83 eur
Riadiaci orgán: Ministerstvo Hospodárstva
Operačný program: Konkurencieschopnosť a hospodársky rast