Zoznam opatrení

Vážení hostia,

radi by sme Vás informovali o prevádzke nášho hotela, s ohľadom na aktuálne opatrenia a nariadenia kompetentných orgánov, počas nasledovných dní.

Spolu s teamom Salamandra sme pre Vás, našich hostí, hľadali najlepšie riešenia ako Vám poskytnúť pohodlie a všetky služby s ohľadom na Vaše zdravie a bezpečnosť.

V rámci opatrení sa Vám budeme snažiť dopriať pokojný a bezstarostný pobyt v hotelovej bubline pre Vás a Vašu rodinku v komfortnej izbe podľa Vášho výberu so zvýšenou pozornosťou na hygienické štandardy.

Vážení hostia,

radi by sme Vás informovali o prevádzke nášho hotela, s ohľadom na aktuálne opatrenia a nariadenia kompetentných orgánov, počas nasledovných dní.

Spolu s teamom Hotela Sliezsky dom sme pre Vás, našich hostí, hľadali najlepšie riešenia ako Vám poskytnúť pohodlie a všetky služby s ohľadom na Vaše zdravie a bezpečnosť.

V rámci opatrení sa Vám budeme snažiť dopriať pokojný a bezstarostný pobyt pre Vás a Vašu rodinu v komfortnej izbe podľa Vášho výberu so zvýšenou pozornosťou hygienické štandardy.

Každá izba je pred príchodom hostí ošetrená germicídnym žiaričom, samozrejmosťou je dôkladná dezinfekcia priestorov izieb a apartmánov.

Pri príchode na pobyt je každý hosť povinný predložiť k nahliadnutiu recepcii negatívny výsledok antigénového testu nie staršieho ako 24 hodín ALEBO negatívny výsledok RT-PCR / LAMP testu nie staršieho ako 72 hodín. Nepotrebujú ho deti do 10 rokov. Zároveň je možné preukázať sa aj potvrdením o vakcinácii ALEBO potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 podľa podmienok uverejnených v príslušnej vyhláške Úradu verejného zdravotníctva SR.

Stravovanie je možné už aj v priestoroch hotelovej reštaurácie. V prípade záujmu je Vám k dispozícii aj služba room service alebo hotelová teraska. Reštaurácia aj bar sú Vám zároveň k dispozícii po celý deň formou a la carte menu (od 07:30 do 21:00 hod.).

Wellness centrum je už rovnako v plnej prevádzke – v cene pobytu máte zahrnutý vstup do bazéna, víriviek a sáun. Kapacita wellness centra je obmedzená, preto je potrebné si na recepcii hotela zarezervovať vstup na konkrétny čas.

Taktiež je možné rezervovať si masáže alebo iné procedúry ponúkané v našom wellness centre.

Veríme, že aj napriek aktuálnym obmedzeniam si k nám cestu nájdete a budete môcť u nás stráviť pokojné a bezpečné dni.

Tím Salamandra resort

Vitajte v hoteli Salamandra

Hlboko v srdci Štiavnických vrchov, ďaleko od veľkomesta, no stále dosť blízko na pohodlný príjazd, nájdete hotel Salamandra. Krásy prírody sa tam spájajú s bohatým dedičstvom našich predkov a s kvalitnými službami.

Hotel Salamandra je priam stvorený na pobyty pre rodiny s deťmi, ktoré si od nás odnesú tie najkrajšie spomienky. Detstvo, to je objavovanie a zažívanie niečoho nového, a náš hotel aj blízke okolie sú na to ako stvorené. Deti tu môžu zažiť svoje prvé lesné bicyklovanie, uloviť svoju prvú rybu, spoznávať liečivé bylinky a zbierať huby, starať sa o zvieratká, objavovať banícku históriu a ešte omnoho viac.

A rodičia? Oni si zatiaľ oddýchnu a nechajú sa rozmaznávať v našom wellness, vychutnajú si výnimočné jedlá v reštaurácii, na chvíľu vypnú pri dobrej knihe či drinku v lobby bare alebo sa pridajú k deťom a podelia sa s nimi o zážitky.

Po celom dni plnom zážitkov načerpáte nové sily v niektorej z našich elegantných izieb či v luxusných apartmánoch. Ako strávite nasledujúci deň, to je už len na vás. Nech je vaša predstava akákoľvek, spravíme všetko pre to, aby sme ju splnili.

Veľký dôraz kladieme na prácu s lokálnymi dodávateľmi a s miestnou komunitou, ktorú pomáhame rozvíjať. Vo vlastnej záhradke pestujeme bylinky, z nášho úľa získavame med.

Recepcia je hosťom k dispozícii 24 hodín denne. Check-in je možný v deň začiatku pobytu od 14.00 h. Check-out je v posledný deň pobytu do 10.00 h.

Salamandra resort

Hotel Salamandra je súčasťou väčšieho celku, rezortu, ku ktorému patria aj lyžiarsky svah, multifunkčné ihriská, infraštruktúra pre cyklistov, detské ihrisko a Hornohodrušský tajch. Okrem rodín sme vhodnou destináciou aj na firemné akcie a na obchodné stretnutia, dokážeme pohodlne ubytovať až 130 hostí.

Orientacna_mapa_Rezort_Salamandra hotel

Parkovanie

Pre hostí je k dispozícii dostatok parkovacích miest priamo pred hotelom, z ktorých môžu suchou nohou prejsť až na recepciu. Pre návštevníkov rezortu je pripravené ďalšie veľkokapacitné parkovisko s kapacitou 150 miest, v blízkosti lanovky, len asi 100 metrov od hotela.

Hotel ponúka aj 3 nabíjacie prípojky pre automobily Tesla s výkonom 22 kW. Všetky modely si u nás nabijete zdarma.

Podpora slovenských športovcov

„Sme hrdí, že môžeme podporovať slovenských športovcov na ceste za úspechmi!“ 

Alena Procházková – víťazka v celkovom hodnotení Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach a dvojnásobná držiteľka FIS Krištáľového Glóbusu. Rezort Salamanda a Sliezsky dom vytvorili Alene Procházkovej podmienky na trénovanie, vďaka ktorým dosahuje úspechy! Gratulujeme!

Fotogaléria

Lepšie raz vidieť, ako dvakrát čítať. Pozrite sa, ako to u nás vyzerá, a dajte sa zlákať.

Virtuálna prehliadka

operacny_program_salamandra hotel resort

Výstavba hotela Salamandra bola spolufinancovaná Ministerstvom Hospodárstva cez Operačný program Konkurencieschopnosť a hospodársky rast v období od septembra 2009 do septembra 2012.

Prijímateľ: DODDY spol. s r. o., Zochova 3, 811 03 Bratislava
Názov projektu: RELAX CENTRUM – Hodruša Hámre
Výška poskytnutého príspevku: 5 546 544,83 eur
Riadiaci orgán: Ministerstvo Hospodárstva
Operačný program: Konkurencieschopnosť a hospodársky rast