Zoznam opatrení

Vážení hostia,

radi by sme Vás informovali o prevádzke nášho hotela, s ohľadom na aktuálne opatrenia a nariadenia kompetentných orgánov, počas nasledovných dní.

Spolu s teamom Salamandra sme pre Vás, našich hostí, hľadali najlepšie riešenia ako Vám poskytnúť pohodlie a všetky služby s ohľadom na Vaše zdravie a bezpečnosť.

V rámci opatrení sa Vám budeme snažiť dopriať pokojný a bezstarostný pobyt v hotelovej bubline pre Vás a Vašu rodinku v komfortnej izbe podľa Vášho výberu so zvýšenou pozornosťou hygienické štandardy.

Každá izba je pred príchodom hostí ošetrená germicídnym žiaričom, samozrejmosťou je dôkladná dezinfekcia priestoru izby.

Pri príchode na hotel je každý hosť povinný predložiť k nahliadnutiu recepcii negatívny výsledok antigénového testu, alebo RT-PCR testu nie staršieho ako 72 hodín. Odporúčame Vám absolvovať tento test v deň príchodu na pobyt – v prípade pobytu dlhšieho ako 72 hodín je potrebné pretestovanie. V rámci Vášho komfortu robíme všetko preto, aby sme zabezpečili bezplatné antigénové testovanie priamo na našom hoteli. O tejto možnosti Vás budeme čoskoro detailne informovať.

Stravovanie bude prebiehať v pohodlí Vašej izby, alebo si jedlo vyzdvihnete v hotelovej reštaurácii. V prípade záujmu je reštaurácia pre Vás k dispozícii celý deň formou a la carte menu, stačí nás pohodlne kontaktovať z Vašej izby.

Wellness centrum nebude v prevádzke – všetky procedúry a ošetrenia pleti sú Vám však k dispozícii počas Vášho pobytu v čase od 9.00 – 21.00 hod.

K dispozícii je Vám samozrejme okolitá príroda s lyžiarskym strediskom. Pre všetkých ubytovaných hostí máme pripravenú ponúkame ku každému pobytu SKIPASS ZDARMA. Nárok na skipass má každý ubytovaný hosť.

Veríme, že aj napriek aktuálnym obmedzeniam si k nám cestu nájdete a budete môcť u nás stráviť pokojné a bezpečné sviatočné dni.

Vitajte v hoteli Salamandra

Hlboko v srdci Štiavnických vrchov, ďaleko od veľkomesta, no stále dosť blízko na pohodlný príjazd, nájdete hotel Salamandra. Krásy prírody sa tam spájajú s bohatým dedičstvom našich predkov a s kvalitnými službami.

Hotel Salamandra je priam stvorený na pobyty pre rodiny s deťmi, ktoré si od nás odnesú tie najkrajšie spomienky. Detstvo, to je objavovanie a zažívanie niečoho nového, a náš hotel aj blízke okolie sú na to ako stvorené. Deti tu môžu zažiť svoje prvé lesné bicyklovanie, uloviť svoju prvú rybu, spoznávať liečivé bylinky a zbierať huby, starať sa o zvieratká, objavovať banícku históriu a ešte omnoho viac.

A rodičia? Oni si zatiaľ oddýchnu a nechajú sa rozmaznávať v našom wellness, vychutnajú si výnimočné jedlá v reštaurácii, na chvíľu vypnú pri dobrej knihe či drinku v lobby bare alebo sa pridajú k deťom a podelia sa s nimi o zážitky.

Po celom dni plnom zážitkov načerpáte nové sily v niektorej z našich elegantných izieb či v luxusných apartmánoch. Ako strávite nasledujúci deň, to je už len na vás. Nech je vaša predstava akákoľvek, spravíme všetko pre to, aby sme ju splnili.

Veľký dôraz kladieme na prácu s lokálnymi dodávateľmi a s miestnou komunitou, ktorú pomáhame rozvíjať. Vo vlastnej záhradke pestujeme bylinky, z nášho úľa získavame med.

Recepcia je hosťom k dispozícii 24 hodín denne. Check-in je možný v deň začiatku pobytu od 14.00 h. Check-out je v posledný deň pobytu do 10.00 h.

Salamandra resort

Hotel Salamandra je súčasťou väčšieho celku, rezortu, ku ktorému patria aj lyžiarsky svah, multifunkčné ihriská, infraštruktúra pre cyklistov, detské ihrisko a Hornohodrušský tajch. Okrem rodín sme vhodnou destináciou aj na firemné akcie a na obchodné stretnutia, dokážeme pohodlne ubytovať až 130 hostí.

Orientacna_mapa_Rezort_Salamandra hotel

Parkovanie

Pre hostí je k dispozícii dostatok parkovacích miest priamo pred hotelom, z ktorých môžu suchou nohou prejsť až na recepciu. Pre návštevníkov rezortu je pripravené ďalšie veľkokapacitné parkovisko s kapacitou 150 miest, v blízkosti lanovky, len asi 100 metrov od hotela.

Hotel ponúka aj 3 nabíjacie prípojky pre automobily Tesla s výkonom 22 kW. Všetky modely si u nás nabijete zdarma.

Podpora slovenských športovcov

„Sme hrdí, že môžeme podporovať slovenských športovcov na ceste za úspechmi!“ 

Alena Procházková – víťazka v celkovom hodnotení Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach a dvojnásobná držiteľka FIS Krištáľového Glóbusu. Rezort Salamanda a Sliezsky dom vytvorili Alene Procházkovej podmienky na trénovanie, vďaka ktorým dosahuje úspechy! Gratulujeme!

Fotogaléria

Lepšie raz vidieť, ako dvakrát čítať. Pozrite sa, ako to u nás vyzerá, a dajte sa zlákať.

Virtuálna prehliadka

operacny_program_salamandra hotel resort

Výstavba hotela Salamandra bola spolufinancovaná Ministerstvom Hospodárstva cez Operačný program Konkurencieschopnosť a hospodársky rast v období od septembra 2009 do septembra 2012.

Prijímateľ: DODDY spol. s r. o., Zochova 3, 811 03 Bratislava
Názov projektu: RELAX CENTRUM – Hodruša Hámre
Výška poskytnutého príspevku: 5 546 544,83 eur
Riadiaci orgán: Ministerstvo Hospodárstva
Operačný program: Konkurencieschopnosť a hospodársky rast