Medzinárodný deň detí

Každý prvý víkend v júni venujeme deťom, pre ktoré je vždy pripravený bohatý program. Svoje umenie predvádzajú majstri tradičných remesiel, hasiči robia cvičný zásah. Pre deti organizujeme koncert, športové aj zábavné aktivity a množstvo animácií po celý deň.

Bike Camp

Salamandra a blízke okolie sú priam stvorené na cyklovýlety, preto sa zameriavame na služby spojené s bicyklovaním. Pre deti, ktoré sa chcú zdokonaliť v cyklistike alebo vyskúšať jej adrenalínovejšie verzie, organizujeme Bike Camp s profesionálnymi inštruktormi. Počas niekoľkých dní sa deti naučia bicyklovať, vyskúšajú si aj pump-track alebo flow trail.

Tematické víkendy

V lete pripravujeme pre deti tematické víkendy. Majú možnosť zoznámiť sa s tradíciami a s remeslami, vyskúšať, ako sa žilo kedysi. Hľadajú poklady a spoznávajú banícku históriu v okolí. Naši malí návštevníci sa naučia aj to, ako chrániť prírodu a ako sa starať o zvieratká.

Detské koncerty

Smejko a Tanculienka, Miro Jaroš a mnohí iní už boli hosťami v Salamandre, pre deti odohrali veselé koncerty. Okrem zábavy sa deti na ich vystúpeniach aj čo-to naučia a odnesú si množstvo nezabudnuteľných zážitkov.