Športové vybavenie pre deti v lete

Deti môžu v Salamandre tráviť aktívne čas spolu s rodičmi. Záleží len od veku a od záujmov, pre ktorý šport alebo pre akú aktivitu sa rozhodnú, potrebné vybavenie sa dá zapožičať priamo na mieste, inštruktora treba objednať vopred:

  • basketbal, volejbal, či petanque
  • člnkovanie v tajchu
  • bicykle alebo jazda na pump-tracku (aj s inštruktorom)
  • squash, stolný tenis alebo tenis (aj s inštruktorom)

Športuje celá rodina

Multifunkčné ihrisko v našom rezorte je priam stvorené na zbieranie spoločných rodinných zážitkov – a tiež trofejí. V lete si môžete zahrať futbalový zápas, v zime zasa hokej. Dresy aj všetku potrebnú výbavu vám radi zapožičiame.

Lyžiarska škola pre deti

Myslíme aj na najmenších a chceme, aby na snehu mali tie najkrajšie zážitky.

Dospelým a deťom ponúkame praktickú lyžiarsku školu. Skúsení inštruktori deti prevedú od základných postojov cez prvé oblúčiky až po plynulú jazdu na svahu. Tiež ich naučia, ako sa na svahu správať ohľaduplne a bezpečne.

Vybrať si môžete individuálne alebo skupinové lekcie. Pre náročnejších klientov máme k dispozícii VIP lekcie lyžovania, keď sa vám alebo deťom bude venovať ten najlepší z najlepších lektorov.

Lyžiarsku školu nájdete pri údolnej stanici lanovky, kde vám radi poskytneme viac informácií a odpovieme na akékoľvek otázky.

Cenník, mapu strediska a ďalšie informácie nájdete tu.

Pre korčuliarov aj pre hokejistov

K správnej zime patrí aj poriadny ľad a nájdete ho aj v Salamandre! Na klzisku s umelým chladením 38 x 18 m si môžete zakorčuľovať s rodinou a s kamarátmi už za 2 €/hod. Korčuľovanie priamo pod zjazdovkou je krásnym zážitkom a veľa detí sa práve tam osmelilo po prvý raz vyskúšať korčule. Alebo si príďte zahrať poriadny hokejový duel! Stačí, ak si do svojho výstroja na lyžovačku v rezorte Salamandra pribalíte okrem lyží aj korčule. Vlastne ani nemusíte – radi vám ich aj s hokejovými dresmi požičiame.

Cenník, mapu strediska a ďalšie informácie nájdete tu.