Procedúry

V  Spa Banensium bude na vás pôsobiť sila prírody, ale aj rýdzo prírodná kozmetika švajčiarskej značky Welde s 90-ročnou tradíciou. Na výber je viacero starostlivo pripravených procedúr. Stačí už len rozhodnúť sa.

Telové procedúry

Doprajte si čiastočné aj celotelové masáže, aróma masáže, brezový peeling proti celulitíde, horúci rašelinový zábal či špeciálnu masáž a kúpeľ Luxusný relax pre nohy.

ZIMNÁ PONUKA - Vysoko účinné boostre vo forme textilnej masky. Magnetická technológia, inovatívna tkanina a pokrokové účinné látky.

Glow booster mask: rozjasňujúci vitamínový booster s biodisponibilným vitamínom C a nikotinamídom (vitamín B3). Rozjasní pohasnutú pleť a pomáha odstrániť všetky príznaky únavy a stresu. Chráni pleť pred škodlivým pôsobením voľných radikálov, a to vďaka vysokej účinnosti biodisponibilného vitamínu C, ktoré v kombinácii s nikotinamídom dodáva pleti energiu, a tak jej navracia jej prirodzenú vitalitu. Výsledkom je rozjasnená a lepšie vyzerajúca pleť.

 50 min / 65 eur 

pro – Age booster mask: Anti – agingový booster s rastlinným retinelom (bakuchiol). Globálne pôsobí na všetky príznaky starnutia. Bakuchiol má spevňujúce a energizujúce vlastnosti, vďaka ktorým odďaľuje predčasné starnutie pleti a zmierňuje už viditeľné prejavy plynúceho času, a tak omladzuje tvár. Výsledkom je hladká a revitalizovaná pleť bez vrások.

 50 min / 65 eur 

 

V cene procedúr je zahrnutá aj relaxačná masáž chodidiel.

Sezónne masáže a špeciálne procedúry

Naši profesionálni maséri citlivo vymasírujú aj vašich najmenších. Môžete tiež spolu s nimi vyskúšať príjemné ošetrenie nôh rybičkami Garra Rufa, ktoré jemne odstraňujú odumreté kožné bunky.

Cenník procedúr na stiahnutie

Rezervácia procedúr

Rezervácia procedúr

Udelenie súhlasu: Zaškrtnutím políčka a stlačením tlačidla „odoslať“ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „ZoOOÚ“) a všeobecného nariadenia EÚ o ochrane údajov č. 2016/679 (ďalej len ako „GDPR“) udeľujem spoločnosti PREMIUIM STAR HOTELS, PREVÁDZKA HOTEL SALAMANDRA, so sídlom Zochova 3, 811 03 Bratislava, IČO: 47 432 039, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 5847/B (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a email (ďalej ako „Osobné údaje“) aj na marketingové účely (najmä na zasielanie newslettra, zasielanie ponúk na produkty a služby Prevádzkovateľa, ako aj na produkty a služby spoločností a partnerov skupiny Across Private Investments, na hodnotenie spokojnosti klientov) (ďalej ako „Účel“).

Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom mojej vôle.

Doba súhlasu: Tento súhlas je Prevádzkovateľovi udelený na dobu troch (3) rokov, resp. do odvolania súhlasu.

Dobrovoľnosť: Poskytnutie tohto súhlasu je plne dobrovoľné. V prípade, ak je tento súhlas udeľovaný zo strany osoby mladšej ako 16 rokov, tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov udeľuje jej zákonný zástupca.

Odvolanie súhlasu: Tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov na daný Účel je možné kedykoľvek odvolať, a to písomne na adresu Prevádzkovateľa: Premium Star Hotels, a.s., Zochova 3, 811 03 Bratislava alebo emailom na osobneudaje@salamandra.sk.  V prípade odvolania súhlasu nebude Prevádzkovateľ ďalej spracúvať Osobné údaje na daný Účel, osobné údaje budú mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Ďalšie informácie pre dotknutú osobu ohľadom spracúvania ochrany osobných údajov nájdete tu.