Procedúry

V  Spa Banensium bude na vás pôsobiť sila prírody, ale aj rýdzo prírodná kozmetika švajčiarskej značky Welde s 90-ročnou tradíciou. Na výber je viacero starostlivo pripravených procedúr. Stačí už len rozhodnúť sa.

Telové procedúry

Doprajte si čiastočné aj celotelové masáže, aróma masáže, brezový peeling proti celulitíde, horúci rašelinový zábal či špeciálnu masáž a kúpeľ Luxusný relax pre nohy.

LETNÁ PONUKA - Telové ošetrenie Slimming Pearls

Inovatívny zoštíhľujúci koncept: rýchle a efektívne ošetrenie za 25 minút. Tyrkysové morské perly sa pri masáži rozpúšťajú a uvoľňujú svoj drahocenný obsah. Pôsobia ako peeling, redukujú celulitídu a uľavujú pri pocite ťažkých nôh. Exfoliačná časť pripravuje pokožku, aby lepšie vstrebala aktívne látky a tiež aktivuje mikrocirkuláciu. Zoštíhľujúce aktívne látky uvoľnené počas osviežujúcej masáže pôsobia cielene na brušku a stehnách. Už nepotrebujete nič skrývať.

Aktívne látky:

Algoslim® – získava sa z hnedej riasy, ktorá má lipolytické účinky. Redukuje množstvo triglyceridov až o 29%

Kofein – 3 účinky:

❶ Zabraňuje ukladaniu tukov v adipocytoch.
❷ Stimuluje odstraňovanie tukových zásob aktiváciou lipolýzy.
❸ Drenáž tkanív

Polysacharidy – získané z hnedej a červenej riasy. Hydratujú tak, že zadržujú vlhkosť na povrchu pokožky. Postupne uvoľňujú aktívne látky.

Menthol – znižuje teplotu pokožky. Podporuje drenáž.

 

25 min. / 31 €

Sezónne masáže a špeciálne procedúry

Naši profesionálni maséri citlivo vymasírujú aj vašich najmenších. Môžete tiež spolu s nimi vyskúšať príjemné ošetrenie nôh rybičkami Garra Rufa, ktoré jemne odstraňujú odumreté kožné bunky.

Cenník procedúr na stiahnutie

Rezervácia procedúr

Rezervácia procedúr

Udelenie súhlasu: Zaškrtnutím políčka a stlačením tlačidla „odoslať“ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „ZoOOÚ“) a všeobecného nariadenia EÚ o ochrane údajov č. 2016/679 (ďalej len ako „GDPR“) udeľujem spoločnosti PREMIUIM STAR HOTELS, PREVÁDZKA HOTEL SALAMANDRA, so sídlom Zochova 3, 811 03 Bratislava, IČO: 47 432 039, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 5847/B (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a email (ďalej ako „Osobné údaje“) aj na marketingové účely (najmä na zasielanie newslettra, zasielanie ponúk na produkty a služby Prevádzkovateľa, ako aj na produkty a služby spoločností a partnerov skupiny Across Private Investments, na hodnotenie spokojnosti klientov) (ďalej ako „Účel“).

Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom mojej vôle.

Doba súhlasu: Tento súhlas je Prevádzkovateľovi udelený na dobu troch (3) rokov, resp. do odvolania súhlasu.

Dobrovoľnosť: Poskytnutie tohto súhlasu je plne dobrovoľné. V prípade, ak je tento súhlas udeľovaný zo strany osoby mladšej ako 16 rokov, tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov udeľuje jej zákonný zástupca.

Odvolanie súhlasu: Tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov na daný Účel je možné kedykoľvek odvolať, a to písomne na adresu Prevádzkovateľa: Premium Star Hotels, a.s., Zochova 3, 811 03 Bratislava alebo emailom na osobneudaje@salamandra.sk.  V prípade odvolania súhlasu nebude Prevádzkovateľ ďalej spracúvať Osobné údaje na daný Účel, osobné údaje budú mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Ďalšie informácie pre dotknutú osobu ohľadom spracúvania ochrany osobných údajov nájdete tu.