Procedúry

V  Spa Banensium bude na vás pôsobiť sila prírody, ale aj blahodarné účinky prírodnej kozmetiky značiek Skeyndor a Shir. Na výber je viacero starostlivo pripravených procedúr. Stačí už len rozhodnúť sa.

Telové procedúry

Doprajte si čiastočné aj celotelové masáže, aróma masáže, brezový peeling proti celulitíde či horúci rašelinový zábal.

JARNÁ PONUKA - Pomarančovo – marhuľový peeling

Oživte svoju pokožku po zime do plaviek. Mikročastice pomaranča, marhuľových jadier a hrozna vyhladzujú a hydratujú pokožku, obnovujú ju a okysličujú. Tieto klenoty s antioxidačnými olejmi navracajú pleti žiarivosť. Doprajte si peeling Vami vybranej časti tela pomocou jemnej masáže, ktorá aktívne bojuje aj proti celulitíde.

 

25 min.                            29,00€

50 min.                            49,00€

 

Sezónne masáže a špeciálne procedúry

Naši profesionálni maséri citlivo vymasírujú aj vašich najmenších.

Cenník procedúr na stiahnutie
Jarná ponuka 2023

Rezervácia procedúr

Rezervácia procedúr

Udelenie súhlasu: Zaškrtnutím políčka a stlačením tlačidla „odoslať“ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „ZoOOÚ“) a všeobecného nariadenia EÚ o ochrane údajov č. 2016/679 (ďalej len ako „GDPR“) udeľujem spoločnosti PREMIUIM STAR HOTELS, PREVÁDZKA HOTEL SALAMANDRA, so sídlom Zochova 3, 811 03 Bratislava, IČO: 47 432 039, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 5847/B (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a email (ďalej ako „Osobné údaje“) aj na marketingové účely (najmä na zasielanie newslettra, zasielanie ponúk na produkty a služby Prevádzkovateľa, ako aj na produkty a služby spoločností a partnerov skupiny Across Private Investments, na hodnotenie spokojnosti klientov) (ďalej ako „Účel“).

Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom mojej vôle.

Doba súhlasu: Tento súhlas je Prevádzkovateľovi udelený na dobu troch (3) rokov, resp. do odvolania súhlasu.

Dobrovoľnosť: Poskytnutie tohto súhlasu je plne dobrovoľné. V prípade, ak je tento súhlas udeľovaný zo strany osoby mladšej ako 16 rokov, tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov udeľuje jej zákonný zástupca.

Odvolanie súhlasu: Tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov na daný Účel je možné kedykoľvek odvolať, a to písomne na adresu Prevádzkovateľa: Premium Star Hotels, a.s., Zochova 3, 811 03 Bratislava alebo emailom na osobneudaje@salamandra.sk.  V prípade odvolania súhlasu nebude Prevádzkovateľ ďalej spracúvať Osobné údaje na daný Účel, osobné údaje budú mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Ďalšie informácie pre dotknutú osobu ohľadom spracúvania ochrany osobných údajov nájdete tu.