Kúpte svojim blízkym, priateľom či rovno sebe originálny darček v podobe trička či mikiny s logom hotela Salamandra. Kvalitné materiály, z ktorých je oblečenie vyrobené, ako aj samotné prevedenie, uspokoja aj tých náročnejších klientov. Návštevníkom ponúkame aj magnetky, med, drevenú či plyšovú salamandru a píšťalky, ktoré sú milou pamiatkou na príjemne strávené chvíle v hoteli Salamandra. Okrem predaja na recepcii sa hračky a drobné suveníry predávajú aj v Apres-ski bare.

Aktuálna ponuka

Detské tričko 10 € Skladom: 12 ks
Mikina 49,90 € Skladom: 24 ks
Magnetky 3 €
Med 5 €
Drevená Salamandra 5 €
Plyšová Salamandra malá 12 €
Plyšová Salamandra veľká 20 €
Píšťaľka 2,90 €
Lízatko 2,50 €

Dodacia doba – 2 týždne.

Farebné variácie mikín sa menia podľa aktuálne dostupného tovaru.

Mám záujem

Rezervačný formulár - obchod

Udelenie súhlasu: Zaškrtnutím políčka a stlačením tlačidla „odoslať“ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „ZoOOÚ“) a všeobecného nariadenia EÚ o ochrane údajov č. 2016/679 (ďalej len ako „GDPR“) udeľujem spoločnosti PREMIUIM STAR HOTELS, PREVÁDZKA HOTEL SALAMANDRA, so sídlom Zochova 3, 811 03 Bratislava, IČO: 47 432 039, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 5847/B (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a email (ďalej ako „Osobné údaje“) aj na marketingové účely (najmä na zasielanie newslettra, zasielanie ponúk na produkty a služby Prevádzkovateľa, ako aj na produkty a služby spoločností a partnerov skupiny Across Private Investments, na hodnotenie spokojnosti klientov) (ďalej ako „Účel“).

Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom mojej vôle.

Doba súhlasu: Tento súhlas je Prevádzkovateľovi udelený na dobu troch (3) rokov, resp. do odvolania súhlasu.

Dobrovoľnosť: Poskytnutie tohto súhlasu je plne dobrovoľné. V prípade, ak je tento súhlas udeľovaný zo strany osoby mladšej ako 16 rokov, tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov udeľuje jej zákonný zástupca.

Odvolanie súhlasu: Tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov na daný Účel je možné kedykoľvek odvolať, a to písomne na adresu Prevádzkovateľa: Premium Star Hotels, a.s., Zochova 3, 811 03 Bratislava alebo emailom na osobneudaje@salamandra.sk.  V prípade odvolania súhlasu nebude Prevádzkovateľ ďalej spracúvať Osobné údaje na daný Účel, osobné údaje budú mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Ďalšie informácie pre dotknutú osobu ohľadom spracúvania ochrany osobných údajov nájdete tu.