Výhodné pobyty za výnimočné ceny

Každý má o relaxe svoju predstavu. Pomôžeme vám ju splniť aj našou ponukou zvýhodnených pobytových balíkov a exkluzívnych akcií.

Mrzí nás to, ale akcia už nie je v ponuke. Vyberte si z našich aktuálnych výhodných ponúk.
FIRST MOMENT PONUKA

27. 12. 2022 - 19. 03. 2023

Zimný pobyt s polpenziou a so zľavou na skipassy

Od novej zimnej sezóny so skvelou lyžovačkou v Salamandra Rezorte nás delí už len pár mesiacov, no my máme jedinečnú ponuku zimného balíka pre Vás už teraz. Využite náš zvýhodnený pobytový balík, ktorého hlavnou výhodou sú okrem nadštandardných služieb aj celodenné skipassy s 50% zľavou pre celú rodinu a to počas celého Vášho pobytu! Užite si tú pravú zimu v nádhernej prírode Štiavnických vrchov a zároveň ušetrite s našou zvýhodnenou ponukou.

Viac informácií
Romantický pobyt so zľavou

01. 11. 2022 - 22. 12. 2023

Pobyt pre dvoch

Prebudiť sa ráno vedľa milovanej osoby a zacítiť vôňu kávy a čerstvých raňajok. Komu by sa nechcelo takto začínať deň? V Salamandre vám doprajeme takéto krásne rána, raňajky vám prinesieme priamo na izbu.

Viac informácií
Klasická masáž GRÁTIS

07. 03. 2022 - 22. 12. 2023

Wellness pobyt s masážami GRÁTIS

Štiavnické vrchy skrývajú mnohé tajomstvá, tak prečo ich neobjaviť? Alebo si jednoducho po náročnom týždni dopriať zaslúžený oddych … Či už cestujete ako pár, rodina, alebo patria kamarátov, v Salamandre si nájde svoju aktivitu každý.

Viac informácií
50 min. masáž v cene pobytu

01. 02. 2022 - 22. 12. 2023

Víkendový Wellness pobyt

Jedinú cestu, ktorú vám pri tomto pobyte odporúčame prejsť, je cesta do nášho Spa Banensium. V papučkách a v župane k bazénu s čarovným výhľadom na Štiavnické lesy. Oddychovať môžete vo výrivkách, saunách a v relaxačnej miestnosti.

Viac informácií

Získajte prehľad o podujatiach a zvýhodnených ponukách.
Zároveň máte možnosť vyhrať víkend pre dve osoby.

Call now