Výhodné pobyty za výnimočné ceny

Každý má o relaxe svoju predstavu. Pomôžeme vám ju splniť aj našou ponukou zvýhodnených pobytových balíkov a exkluzívnych akcií.

Mrzí nás to, ale akcia už nie je v ponuke. Vyberte si z našich aktuálnych výhodných ponúk.
Celodenné skipassy GRÁTIS

01. 01. 2023 - 19. 03. 2023

Zimný pobyt s polpenziou a so skipassmi GRÁTIS

Od novej zimnej sezóny so skvelou lyžovačkou v Salamandra Rezorte nás delí už len pár mesiacov, no my máme jedinečnú ponuku zimného balíka pre Vás už teraz. Využite náš zvýhodnený pobytový balík, ktorého hlavnou výhodou sú okrem nadštandardných služieb aj celodenné skipassy GRÁTIS pre celú rodinu a to počas celého Vášho pobytu! Užite si tú pravú zimu v nádhernej prírode Štiavnických vrchov a zároveň ušetrite s našou zvýhodnenou ponukou. Ponáhľajte sa, lebo platnosť tejto limitovanej ponuky je len do 30.9.2022.

Viac informácií
Čarovné prázdniny s celodennými animáciami

28. 10. 2022 - 01. 11. 2022

Halloween pobyt s animáciami

Pobyt, ktorý vás vtiahne do sveta kúzel, rozprávok a strašidiel. Pozývame všetky bosorky, bosorákov a ježibaby na halloweenský víkend v Salamandra hoteli.

Viac informácií
20% zľava na masáže a procedúry

01. 02. 2022 - 21. 12. 2022

Wellness pobyt

Jedinú cestu, ktorú vám pri tomto pobyte odporúčame prejsť, je cesta do nášho Spa Banensium. V papučkách a v župane k bazénu s čarovným výhľadom na Štiavnické lesy. Oddychovať môžete vo výrivkách, saunách a v relaxačnej miestnosti.

Viac informácií
Poďte s nami „walkovať“

07. 06. 2022 - 21. 12. 2022

Pobytový balíček Nordic walking

Je veľmi účinným spôsobom, ako si udržať kondíciu, spáliť prebytočné kilá a pritom stráviť príjemné chvíľky napríklad s priateľmi, alebo deťmi v prírode. Severskú chôdzu môžete prevádzkovať po celý rok, v ktoromkoľvek veku a prakticky kdekoľvek - na rovine aj v horách.

Viac informácií

Získajte prehľad o podujatiach a zvýhodnených ponukách.
Zároveň máte možnosť vyhrať víkend pre dve osoby.

Call now